Avtor Sporočilo
<  Priporočila Administratorju  ~  Pohvala
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Urška
PrispevekObjavljeno: Ned 27 Feb, 2005 19:18  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sob Feb 2005 19:17

Zelo pregleden in simpatičen forum... Mi je res všeč, pa še izven vse kar me zanima.

Le tako naprej!

LP, Urška
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Casiraghi
PrispevekObjavljeno: Tor 01 Mar, 2005 11:47  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Tor Mar 2005 11:40
Kraj: Ljubljana

Se pridružujem pohvalam...zanima me, kdo je avtor tega foruma...

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
admin_all
PrispevekObjavljeno: Tor 01 Mar, 2005 21:04  Odgovori s citatom
Site Admin

Pridružen/-a: Sob Feb 2005 11:57

Pozdravljena.

Najprej se vama zahvaljujem za pohvale.

Poskušali bomo narediti forum, na katerem boste lahko izvedeli vse v zvezi s pravom oziroma pravnimi zadevami (odškodnine, pravna navodila....).

Prav tako bomo poskušali pritegniti veliko število mladih in malenkost starejših pravnih entuziastov, ki se bodo poskušali dokazati tudi na takšen brezplačen način in poglobili na takšen način svoje znanje.

Seveda pa bomo poskušali povabiti tudi kakšnega odvetnika, ki bo svetoval po svojih najboljših močeh.

Veseli bi pa bili tudi kakšnih priporočil, ki bodo vam in nam omogočala boljše komuniciranje.

Za kontakt avtorjev foruma pa se lahko obrnete na email naslov:
admin@pravniki.info.

Lep pozdrav,

Admin_all
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
monocit
PrispevekObjavljeno: Sre 23 Mar, 2005 16:39  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Mar 2005 12:28

Forum ki sem ga doolgo pogrešal. Končno en forum kjer se najdejo pametni odgovori. Wink

Mam en kup vprašanj ker sem radoveden po naravi, tak da boste imeli dosti dela. Sam vas ne bom zasul naenkrat, da ne boste izgubili volje.

Mogoče bi se glavni akterji foruma predstavili. Zaenkrat mi je odgovarjal Dman in morm rečt da je hitrejši od hitre pošte. Very Happy
Nazaj na vrh
Dman
PrispevekObjavljeno: Sre 23 Mar, 2005 17:03  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Mar 2005 13:26

Torej sem kvalificirani "mladi pravni entuziast" Laughing

Tudi sam sem nekaj podobnega že dolgo pogrešal in če me ne bi prehiteli, bi ga ustvaril kar sam...
Nazaj na vrh
chilli4u
PrispevekObjavljeno: Sob 26 Mar, 2005 22:36  Odgovori s citatom
Site Admin

Pridružen/-a: Pon Feb 2005 20:11

Pozdravljen monocit. Very Happy

Najprej se moram(o) opravičit za pozen odgovor. Confused

Rad bi odgovoril..... Very Happy

monocit je napisal/a:

Mam en kup vprašanj ker sem radoveden po naravi, tak da boste imeli dosti dela. Sam vas ne bom zasul naenkrat, da ne boste izgubili volje.

Mogoče bi se glavni akterji foruma predstavili. Zaenkrat mi je odgovarjal Dman in morm rečt da je hitrejši od hitre pošte. Very Happy

Kar se vprašanj tiče... kar na dan z njimi... mislim, da bodo odgovori našim pravnikom v velik izziv.

Je pa res, da na kakšno vprašanje ne moremo izstreliti odgovora, ker je zahtevno in je potrebno pregledat kakšne zakone, predpise... Pač, da ne bomo širili "krive vere" Smile

Člani, ki smo kreirali ta forum in poskušamo odgovarjati na vprašanja smo:

- pravnica
- pravnica
- pravnik
- ekonomist

Smo pa zelo veseli, da se nam je pridružil Dman, ki s svojimi odgovori pripomore k hitremu reševanju vprašanj. Upamo tudi, da se nam bo pridružilo še več takšnih članov, ki bodo hitro in kvalitetno odgovarjali na vprašanja. Na tem bomo tudi pospešeno delali.

Seveda pa brez vprašanj ni odgovorov... Very Happy
Nazaj na vrh
mika
PrispevekObjavljeno: Pon 23 Maj, 2005 19:21  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Tor Apr 2005 19:01

kaj naj Vam povem super forum in opažam, da so mladi pravniki vredni zaupanja. Želim jim to od srca z upanjem , da se ne bojo pokvarili tako kot je naša [b]sodna praksa[/b] izničila zakone.

Odgovori vsebinsko zelo dobri, Dmen in jadran in ostali bravo.

Very Happy Very Happy Smile Smile Surprised Surprised Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh
Ema
PrispevekObjavljeno: Ned 28 Avg, 2005 13:22  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Ned Avg 2005 20:52

Tudi sama se pridružujem pohvalam. Forum je izredno pregleden in zanimiv. Mislim, da vsak najde kar ga zanima oz. da tudi v najkrajšem možnem času dobi odgovor na svoje vprašanje.

Zelo uporabna je tudi rubrika pravnih prepisov, kjer je večina zakonov, ki ji pravniki vsakodnevno uporabljamo in tako na hiter način pridemo do njih.

Skratka res vse naj naj o tem forumu.
Nazaj na vrh
aha
PrispevekObjavljeno: Tor 30 Avg, 2005 9:43  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pet Jul 2005 11:07

A vzamete tudi laike, ki so imeli opravka s pravnimi posli in imajo veze pri raznih pravnikih ?

No do čiste petke ocene po mojem mnenju manjkajo še odgovori (kakršnikoli )na vsako vprašanje in pa še nekaj zakonov. Mislim da ni zakona o dedovanju in zakoa o dedeovanjau kmetijskih zemljišč, pa še kakšen.

LP
Nazaj na vrh
chilli4u
PrispevekObjavljeno: Sre 31 Avg, 2005 21:41  Odgovori s citatom
Site Admin

Pridružen/-a: Pon Feb 2005 20:11

Pozdravljen "aha"!

Na forumu je dobrodošel prav vsak, tudi laik, s svojimi izkušnjami, ki jih lahko deli z drugimi. Prav temu je tudi namenjen.

Razlog da vsako vprašanje ni odgovorjeno, je prav v tem, da je vprašanje veliko in so si precej različna, pravnikov na forumu pa je še vedno premalo. Pravo je žal široka veda in zato tudi vsak pravnik ne more poznati odgovora na vsako vprašanje. Tako kot se zdravniki ozko specializirajo, so se tudi pravniki začeli usmerjati le v določena področja. Zato včasih enostavno ali ni nikogar, ki bi znal odgovoriti, ali pa pravnikom enostavno zmanjka časa. Se pa vsi trudijo odgovoriti kolikor se le da.

Vemo, da še manjka med pravnimi predpisi nekaj zakonov, ki se redno uporabljajo. To imamo tudi v planu storiti, žal pa moramo še pred tem izboljšati administracijo v ozadju, kar nam bo vzelo nekaj časa.

Smo pa veseli vsakega vašega predloga in mnenja, ki ga bomo, če se bo le dalo, tudi upoštevali. To spletno stran moramo namreč ustvarjati skupaj, saj bo le tako prijetna za uporabnike.

LP
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Priporočila Administratorju

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu