Avtor Sporočilo
<  Avtorsko pravo  ~  samovoljno ravnanje ravnateljice
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
esp
PrispevekObjavljeno: Sre 20 Jul, 2011 20:01  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Jul 2011 19:41

Pozdravljeni..pravzaprav ne vem pod katero temo bi uvrstila moje vprasanje? recimo avtorsko pravo, saj sklepam, da je certifikat, ki sem ga pridobila z opravljenim izpitom, moja last, moje avtorsko delo;;naj poskusam biti kratka,,na eni izmed slovenskih srednjih sol sem opravila 2 izobrazevanji hkrati,,eno je izvedla omenjena sola, drugo je zgolj potekalo v prostorih iste sole;;za to drugo sem opravila izpit in prejela naj bi certifikat;;zdaj pa mi ravnateljica te sole certifikata noce izdati,(poudarjam izdati,saj ga je organizator ze zdavnaj izstavil), ker naj bi jaz imela neporavnane obveznosti do sole v zvezi s prvim izobrazevanjem(torej tem,ki ga je izvedla omenjena sola),,,ocitno se jaz s tem neporavnanim zneskom ne strinjam(to je druga zgodba) in menim,da ce sola ima pravno podlago terjati me za omenjeni znesek,naj me terja po pravni poti,,,no, ravnateljica meni drugace..kljub posredovanju organizatorja,da izobrazevanji nista povezani in da mi ceritfikat definitivno pripada, mi ravnateljica te sole mojega dokumenta ne izda ter me izsiljuje na ta nacin,,,se komu sanja kaj dogaja,kaj storiti? hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Avtorsko pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu