Avtor Sporočilo
<  Delovno pravo  ~  Krizni dodatek in regres
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
piranja113
PrispevekObjavljeno: Sre 08 Jul, 2020 13:29  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 10:37

Pozdravljeni....
Delam v firmi z 9 zaposlenimi, malarija, torej pri zasebniku. Pogodbo imam do 31.7.2020, za naprej mi je obljubil pogodbo za nedoločen čas.
Vse v redu in prav, ampak zatika se nama pa pri nekaterih zadevah, in sicer za mesec marec in april mi je po nekaj prerekanje le izplačal krizni dodatek, za mesec maj pa ga ni in sicer po njegovem itak ne bi dobil več kot 45€ in zato ni niti vlagal za prispevke, to je po njegovem, po mojem pa bi moral dobiti celih 200 € saj sem delal cel mesec brez dopusta. Kako ukrepati glede tega? In tu je še druga težava plačilnih list... Ne izdaja plačilnih list!!!!!!!!!..... Po 5 mesecih pregovarjanja in prerekanja ker sem potreboval plačilne liste mi jih je poslal na Email za nazaj...... Zdaj pa spet 2 meseca nič, tako da sploh ne vem ali mi je prikazal krizni dodatek na plačilno listo ali ne, kljub ponovnemu opozarjanju da želim plačilno listo, vedno dobim odgovor, joj pozabo sem, dobiš.... Tako se vleče že 2 meseca, tukaj pa je še regres, do danes 8.7.nisem dobil niti centa regresa, pa firma sploh ne posluje slabo, da ne govorim o ostalih papirjih.... odločbo za dopust.... Informativno za davčno kolk sem zaslužil v prejšnjem letu.... Nič... Nič... Nič...... Kaj mi svetujete, upam, da se bo oglasil kakšen pravnik, ki mi bo znal pametno svetovati, vseeno služba pa je. Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
susa
PrispevekObjavljeno: Sre 08 Jul, 2020 22:58  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:56

Prijavi ga inšpekciji, ampak ,če to storiš boš verjetno ob službo. Mogoče bodo ob službo vsi, ker če bo pisal kazni bo številka velika.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Delovno pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu