Avtor Sporočilo
<  Družinsko pravo  ~  Nasilništvo
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Saopaolina
PrispevekObjavljeno: Pon 22 Apr, 2019 23:27  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Maj 2018 12:18

Upam, da moje vprašanje ne bo prezrto.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Saopaolina
PrispevekObjavljeno: Tor 07 Maj, 2019 10:58  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Maj 2018 12:18

Ponovno pišem, da malo pojamram in sem verjetno že prav nadležna. Žal mi je, ampak me edino ta forum dvigne, da ne padem, da ne obupam. Sploh pa vi furumuser28 hvala vam za vse nasvete in res spodbujajoče besede.

Zadeva na sodišču se še vedno ni zaključila. Sedaj je nastopil sodni izvedenec telekomunikacij, ki je rekel, da se določena sporočila (screenshoti) ne ujemajo s podatki iz bazne postaje.
Omenjenih je 7 pravo sporočil od približno 300 sporočil ki se ujemajo.

Prič o temu kako ogrožena sem bila zaradi njega in kako nadležen je bil je dovolj. Glede vsega imam čisto vest, me pa vseeno malo skrbi glede na to, da večkrat vidim da pravici ni zadoščeno. Vseeno jaz nisem edina oškodovanka v tem primeru. Se je pa edino vame zapičil in to s temi sedmimi sporočili. Naokoli govori kako me bo spravil za zapahe, da bom imela kmalu lisice na rokah.

Želi me obtožiti za ponarejanje sporočil, čeprav tega nisem naredila. Glede na izvedenčevo mnenje, niti ne vem kako bom dokazala, da tega nisem storila.

Nikomur v življenju ne bi želela škodovati, z nelegalnimi stvarmi se ne ukvarjam, nič kar je kaznivega me ne zanima. Strogo se držim vseh zakonov in živim načeloma zelo mirno in pošteno življenje. Hudo mi je, ker se zadeva verjetno še dolgo ne bo končala, me pa zanima kakšne so moje možnosti?
Če morda veste iz izkušenj kakšen je nadaljni postopek?
Kako lahko sploh dokažem da tega nisem storila?

Predvidevam, da je on zelo dobro vedel kaj počne, tudi pozna luknje v zakonu. Pretkan je in izkušen za razliko od mene, ki tega sveta niti ne poznam.
Nazaj na vrh
forumuser28
PrispevekObjavljeno: Čet 13 Jun, 2019 16:21  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Jun 2012 0:49

Hej.

Pregon bi v vsakem primeru sprožil državni tožilec. Dvomim, da ga bo. Če ga bo tvoj bivši prevzel (subsidiarni pregon), pomoje ne bo prišel dlje od vložitve obtožnega akta. Preprosto: možnost, da bi te za karkoli obravnavali je zelo majhna.

Postopek je drugače tak: oškodovanec vloži ovadbo na policijo ali tožilstvo. Policija opravi poizvedbe in da tožilcu poročilo, ta se odloči ali bo sprožil kazenski pregon.
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 2 od 2
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
pravniki.info Seznam forumov  ~  Družinsko pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu