Avtor Sporočilo
<  Družinsko pravo  ~  NUJNO BIVANJE V HIŠI KI JE LAST 1:1 ALI V STANOVANJE?
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
tami77
PrispevekObjavljeno: Sre 11 Okt, 2017 11:31  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Okt 2011 9:35

POZDRAVLJENI!

Nujno potrebujem pameten nasvet kaj naj naredim. Z bivšim partnerjem sva lastnika vsak polovice hiše v kateri bivam s hčerko. Sodišče je otroka dodelilo meni, bivši partner jo obišče zgolj enkrat na teden.
Zdaj pa je prišlo do trenja, saj bivši grozi, da bo tožil mojega partnerja, če bo le ta spal v hiši... jaz sem dobila možnost dobre službe, ki je pogojena s 3 mesečnim uvajanjem, kar pomeni, da me čez teden 3 mesece ne bo. Moj partner je pripravljen mojo hčerko voziti v šolo iz šole in preživljati čas z njo, saj se razumeta in mu to ne predstavlja težav.

Težava je zdaj v tem, da mi bivši nagaja, češ da bo tožil prijatelja - jaz ne vidim druge rešitve, kot da zdaj poleg svojega otroka naprtim partnerju še, da si moramo poiskati stanovanje v najem, kar pomeni, da bo otrok ne le brez matere, temveč tudi brez okolja katerega je vajena, ima prijatelje, in uživa v njem, poleg še seveda resnih stroškov najemnine... vse samo zaradi nagajanja... principa, ki nima nobene logične osnove.... hiša pa bo samevala in propadala....

kaj naj storim? je pravno možno kako rešiti te stvari, kaj se da?????

hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
M_L_P
PrispevekObjavljeno: Sre 11 Okt, 2017 21:27  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Jun 2007 23:40

K odvetniku: vložit tožbo za delitev skupnega premoženja, po potrebi še predlog za začasno odredbo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Družinsko pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu