Avtor Sporočilo
<  Upravno pravo  ~  Pritožb na odločbo CSD
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
markx
PrispevekObjavljeno: Ned 10 Mar, 2013 18:01  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Apr 2005 6:36
Kraj: gorenjska

Novembra lani sem se pritožil na odločbo za znižano plačilo vrtca .Namreč kot brezposelna oseba ne prejemam nobenega dohodka.V letu 2010 sem oddal nepremičnino v najem in ta znesek je csd upošteval tudi v letu 2011.Csd sem obvestil ,da ne dobivam informativnega izračuna dohodnine a oni se izgovarjajo na tole:"Upoštevajo se dohodki, prejeti v preteklem koledarskem letu, na podlagi odločbe o odmeri dohodnine. Če podatki za preteklo leto med odločanjem še niso znani, se upoštevajo dohodki iz predpreteklega leta, preračunani na raven preteklega koledarskega leta. Če oseba v preteklem koledarskem letu ni imela dohodkov, ima pa jih v tekočem, se upoštevajo tekoči dohodki, prejeti v mesecu pred vložitvijo vloge in preračunani na raven preteklega leta. Od dohodkov se odštejejo dohodki, ki jih je oseba prejemala, vendar jih neposredno pred uveljavljanjem pravice ne prejema več (na primer: zaradi izgube zaposlitve se ne upošteva plača), in preživninske obveznosti."
Kaj menite vi?
Pa še nekaj:v letu 2010 sem prodal nepremičnino.Iz csd zahtevajo ,da jim pokažem pogodbo.Kolikor je meni znano lahko oni sami pridobijo podatke ali še posedujem nepremičnino,saj je bila prepisana in vknižena v zemljiško knjigo.Ali sem jim dolžan prinesti pokazat pogodbo?
LP Mare
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Yahoo Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Upravno pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu