Avtor Sporočilo
<  Ostalo  ~  vprašanje
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
t0107258
PrispevekObjavljeno: Sob 07 Jul, 2012 22:35  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Dec 2011 11:48

Pozdravljeni!Imam par vprašanj če mi odgovorite,bil sem zaposlen in postal tehnološki višek, dali so me na zavod.dobil sem vsak mesec 380e.a imam kredit 250e,banka ni hotela ni slišati za zmanšanje obrokov kot se dobi kredit 1/3osebnega dohodka,tako da sem prodal avto in plačaval kredit pa prosil za socialno pomoč.niti kruha si nisva mogla kupiti sženo,zdaj dobim invalidnino 520e,in še plačujem 300e,obrok tako da neostane nič.položnice in še ostalosamo vedno večji je minus .imel sem varčevanje pa so mi tudi vstran vzeli,kam je šlo nevem,zdaj sem pa dobil domov izplačilo invalidnine,pa mi grozijo da moram uredit na banko,jaz nočem mi malo več ostane za hrano in zdaj me zanima če lahko zahtevam zmanšanje obroka in če lahko dobivam domov,ko se rešim tega kredita takoj grem k nlb,zdaj sem nkbm,tu mi nekaj smrdi, 40let sem delal in nikoli nisem tako nastradal,pa kam naj se obrnem,kajti denarja za odvetnika nimam,še sva več lačna kot sita,najraj bi vzel štrik in rešil te morije,sam vse ostane na ženi ,lepo vas prosim odgovor tu,to je nečakov računalnik,kaj naj naredim da pridem na zeleno vejo,sem pa tudi na tel.040397786,če kaj rabite me pokličite!Hvala v naprej!Anton Špiclin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
izvrsitelj
PrispevekObjavljeno: Sob 07 Jul, 2012 22:58  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Jun 2012 19:10
Kraj: Ljubljana

Čeprav ste kar veliko napisali, ste pravzapral malo vprašali, zato na kratko:
Citiram:
zdaj me zanima če lahko zahtevam zmanšanje obroka
seveda lahko zaprosite (in ne zahtevate) da vam zaradi spremenjenih okoliščin za kredit napravijo reprogram, ali celo nekaj mesečni moratorij. Opišite jim situacijo, priložite dokazila za vaše trditve in počakajte na odgovor
Citiram:
in če lahko dobivam domov
vsaj jaz ne razumem, kaj ste mislili s tem,
Citiram:
ko se rešim tega kredita takoj grem k nlb,zdaj sem nkbm,tu mi nekaj smrdi, 40let sem delal in nikoli nisem tako nastradal
banko lahko zamenjate kadarkoli, razen če niste ob najetju kredita podpisal kakšen dokument, da boste za čes odplačevanja prejemal plačo ipd preko njih,
Citiram:
pa kam naj se obrnem,kajti denarja za odvetnika nimam,še sva več lačna kot sita
najprej s prošnjo na banko,
Citiram:
najraj bi vzel štrik in rešil te morije
ter vaše probleme prepustil drugemu - zelo neumno razmišljanje...

Lp,

Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Ostalo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu