Avtor Sporočilo
<  Družinsko pravo  ~  izsiljevanje
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Zvezdica78
PrispevekObjavljeno: Ned 29 Jan, 2006 17:01  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Ned Jan 2006 16:52

nujno rabim pomoč. S fantom sva 7 let živela pri mojih starših. Med tem časom sva si začela urejati stanovanje v hiši ki je pisana name. ker sva bila bančno nesposobna dobiti kredit ga je za naju vzela moja sestra, kateri sva ga kasneje odplačala tako,da sva oba vzela limit. V vseh letih odkar je živel pri meni ni plačal nobenega računa le občasno je prispeval za nakup hrane. Ko se je odselil je pobral vse njegove stvari, kar pa sem želela obdržati sem morala odkupiti. Jaz sem v času ko sva bila skupaj varčevala v stanovanjski shemi in sedaj zateva od mene še denar ki naj bi ga vložil v stanovanje. A me lahko toži? Jaz mu pravim da ne bo dobil ničesar več od mene ker sem tudi jaz prispevala v stanovanje in sem še sedaj zadolžena.
Hvala vnaprej[/b]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jadran
PrispevekObjavljeno: Sre 01 Feb, 2006 8:56  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pon Mar 2005 17:57

Toži vas lahko vedno, vendar je vprašanje ali ima za to pravno podlago oz. ali bo s svojim zahtevkom uspel. Jaz na vašem mestu ne bi podlegel grožnjam in bi ga pusil pri miru, če misli naj toži, potem pa naj a sodišču dokazuje, da je v nacionalno shemo plačeval on oz. tudi on, čeprav je shema vzeta na vaše ime.

Kakšen pa bo izzid na sodišču pa je vse stvar dokaznega postopka. Dejstvo pa je, da bo v tem primeru dokazno breme na njem, saj on trdi, da je vlagal v nacionalno shemo, ki pa je po vseh papirjih vaša.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Družinsko pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu